Baxov.Net нужен твой голос - проголосуй. Baxov.Net честный проект

Літня Супер Акція - Счастливі SMS!

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

Літня Супер Акція - Счастливі SMS! - проект

Описание

Шановні пані та панове! Рады повідомити Вам, що з 01 Липня 2019p. по 30 Вересня 2019р. компанія проводить широкомаштабную акцію з розіграшем цінних призів..

Якщо на Ваш мобільний номер телефону, прийшло SMS-повідомлення, то Ви стали переможцем акції та виграли один із цінних призів! Будь Ласка, уважно ознайомтесь із умовами та правилами.

Акція проходить на території України серед абонентів мобільних телемереж, які користуються послугами платіжних систем PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Всі номери, які беруть участь в розіграші, були взяті із загальної бази електронних платежів з дозволу Міністерства Фінансів і Міністерства Зв'язку України. Дана акція спрямована на підвищення рейтингу термінальних мереж самообслуговування. image image Дана акція антикризова проводиться щорічно і підписана торговою палатою м.Києва. За умовами акції, проходження реєстрації виграшною SIM-карти і оплата податку на приз в податкову інспекцію в розмірі 1-ого% від собівартості вашого виграшу повинні відбутися протягом доби з моменту отримання SMS повідомлення абонентом. Доносимо до Вашого відома, що відповідно до чинного Податкового Кодексу України п2 ст.164, всі призи і подарунки вартістю понад 10000 грн. обкладаються державним податком, для юридичних осіб податок становить 17%, а для фізичних 18%. Так як ви стали мимовільним учасником даної акції 17% оплачує наша компанія, а 1% виграв абонент оплачує самостійно. 
Після реєстрації переможцю акції приходить восьмизначний реєстраційний PIN-код, який підтверджує, що даний абонент є призером, а не третьою особою. Код реєстрації є секретним і основним кодом для отримання виграшу. Нікому його не передавайте! 
Для Вашого максимального комфорту, менеджери нашої компанії спільно з фінансовим відділом розробили систему он-лайн реєстрації за допомогою наших операторів. Ви можете зареєструватися і отримати свій приз просто набравши по номеру телефону одного з наших операторів. Зробивши це, ви гарантовано отримаєте свій приз. 
Також Вам надається можливість отримати свій виграш в грошовому еквіваленті. Для цього необхідно надати паспортні дані і реквізити банківської картки, а також інформацію на чеку встановленого державного зразка, за яким проходили реєстрацію. Собівартість квартир Ви можете уточнити на сайті компанії. 
Для ознайомлення з деталями проведеної акції перейдіть в розділ правила акції або телефонуйте до наших операторам, за номерами гарячої лінії.

Обзоры проекта

Interwest Capital Group - Лохотрон

Лохотроны - Interwest Capital Group- Літня Супер Акція cчастливі SMS!

mrEuro 15.10.2019 - 12:00

Рейтинг обзора 2.7 (3)

Наша команда ежедневно обозревает проекты, похожие друг на друга. Это значит, что наивных людей не становится меньше, к сожалению, а мошенническое дело все еще процветает. Но мы никогда не сдаемся,
Літня Супер Акція - Счастливі SMS!

Лохотроны - Акция "Счастливый СМС" от мошенников

Kinder 28.09.2019 - 18:30

Рейтинг обзора 3.1 (15)

Компания «Терминал Бокс» проводит акцию «Счастливый СМС» . Принять участие в акции может любой желающий, достаточно выполнить указанные условия. Главный приз автомобиль. E-mail адреса проекта ukr
Термінальні Системи України - лохотрон

Лохотроны - Літня Супер Акція - счастливі SMS

Kinder 06.06.2019 - 12:15

Рейтинг обзора 4.2 (42)

Компания Terminal-UA проводит супер-акцию «Счастливый СМС» . Участники акции могут выиграть автомобиль или другие ценные призы. Сейчас много компаний устраивает акции или скидки на свои товары и

Ваше мнение

43 чел.

Общее мнение: Лохотрон

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

Отзывы

Отзывы

Елена

пт, 11.10.2019 - 11:53

1

Утром пришла смс про выигрыш 200 000грн.даже на сайте их мой телефон и ряд других номеров обозначили как "переможець"горячая линия работает уверяют,что все призы реальные.Спасибо этому сайту за информацию про мошенников!

Добавить отзыв

Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.