Baxov.Net нужен твой голос - проголосуй. Baxov.Net честный проект

Літня Супер Акція - Счастливі SMS!

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

Літня Супер Акція - Счастливі SMS! - проект

Описание

Шановні пані та панове! Рады повідомити Вам, що з 01 Липня 2019p. по 30 Вересня 2019р. компанія проводить широкомаштабную акцію з розіграшем цінних призів..

Якщо на Ваш мобільний номер телефону, прийшло SMS-повідомлення, то Ви стали переможцем акції та виграли один із цінних призів! Будь Ласка, уважно ознайомтесь із умовами та правилами.

Акція проходить на території України серед абонентів мобільних телемереж, які користуються послугами платіжних систем PayU, Гроші Online, Wallet One, PayAnyWay, Moneybookers, Robokassa, PayPal, Arsenal Pay. Всі номери, які беруть участь в розіграші, були взяті із загальної бази електронних платежів з дозволу Міністерства Фінансів і Міністерства Зв'язку України. Дана акція спрямована на підвищення рейтингу термінальних мереж самообслуговування. image image Дана акція антикризова проводиться щорічно і підписана торговою палатою м.Києва. За умовами акції, проходження реєстрації виграшною SIM-карти і оплата податку на приз в податкову інспекцію в розмірі 1-ого% від собівартості вашого виграшу повинні відбутися протягом доби з моменту отримання SMS повідомлення абонентом. Доносимо до Вашого відома, що відповідно до чинного Податкового Кодексу України п2 ст.164, всі призи і подарунки вартістю понад 10000 грн. обкладаються державним податком, для юридичних осіб податок становить 17%, а для фізичних 18%. Так як ви стали мимовільним учасником даної акції 17% оплачує наша компанія, а 1% виграв абонент оплачує самостійно. 
Після реєстрації переможцю акції приходить восьмизначний реєстраційний PIN-код, який підтверджує, що даний абонент є призером, а не третьою особою. Код реєстрації є секретним і основним кодом для отримання виграшу. Нікому його не передавайте! 
Для Вашого максимального комфорту, менеджери нашої компанії спільно з фінансовим відділом розробили систему он-лайн реєстрації за допомогою наших операторів. Ви можете зареєструватися і отримати свій приз просто набравши по номеру телефону одного з наших операторів. Зробивши це, ви гарантовано отримаєте свій приз. 
Також Вам надається можливість отримати свій виграш в грошовому еквіваленті. Для цього необхідно надати паспортні дані і реквізити банківської картки, а також інформацію на чеку встановленого державного зразка, за яким проходили реєстрацію. Собівартість квартир Ви можете уточнити на сайті компанії. 
Для ознайомлення з деталями проведеної акції перейдіть в розділ правила акції або телефонуйте до наших операторам, за номерами гарячої лінії.

Обзоры проекта

Лохотроны - World White Master - терминалы и розыгрыши

Koyap 21.11.2019 - 17:20

Рейтинг обзора 3.8 (5)

Девиз мошенников простой – если хайп идёт, надо продолжать. Теперь они добрались до украинских серверов. Хотя принцип работы остался прежним. World White Master – это организация, которая запускает

Лохотроны - Interwest Capital Group- Літня Супер Акція cчастливі SMS!

mrEuro 15.10.2019 - 12:00

Рейтинг обзора 2.7 (3)

Наша команда ежедневно обозревает проекты, похожие друг на друга. Это значит, что наивных людей не становится меньше, к сожалению, а мошенническое дело все еще процветает. Но мы никогда не сдаемся

Лохотроны - Акция "Счастливый СМС" от мошенников

Kinder 28.09.2019 - 18:30

Рейтинг обзора 2.9 (16)

Компания «Терминал Бокс» проводит акцию «Счастливый СМС». Принять участие в акции может любой желающий, достаточно выполнить указанные условия. Главный приз автомобиль. E-mail адреса проекта ukr

Лохотроны - Літня Супер Акція - счастливі SMS

Kinder 06.06.2019 - 12:15

Рейтинг обзора 4.2 (48)

Компания Terminal-UA проводит супер-акцию «Счастливый СМС». Участники акции могут выиграть автомобиль или другие ценные призы. Сейчас много компаний устраивает акции или скидки на свои товары и услуги

Ваше мнение

62 чел.

Общее мнение: Лохотрон

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

Отзывы

Мария

ср, 25.12.2019 - 21:23

0

Прийшла смс Ви стали переможцем!Від Terminal-time 250000. Не повірила, зайшла на сайт прочитала умови акції. Згодом і оператор зв'язався зі мною.Дуже заманливо и більше всього правда. Моя історія розпочалася з того що, Спочатку я заплатила відсоток від виграшу 2500 гр., потім 2% воєнний збір = 3750 гр. Потім було 5000 гр. - це комісія на перерахування коштів. І щобвсі розуміли я вже була нервах, але подумала довіритись їм, як хочеться невеликого чуда. Після кожного платежу говорили -це останній платіж. Говорили 《Ви не хвилюйтесь, це все правда, але Вам необхідно сплатити, без цього ви не зможете отримати кошти, і іще разом з 250 000 гр. Ви отримаете всі кошти що витратили. 》 Далі потрібно було оплатити страховку = 7000 гр., і 3000 гр. на щось там. Я вже була радісна, але мене знову ошелешили як завжди останній крок, треба купити в них термінал и автоматично стати їх партнером. Хочеш ти цього чи ні. Найдешевший термінал 29 000 гр. А після цього Ви точно отримаете всі свої гроші, і виграш, і ті що витратили щей у.Вас буде термінал. Ну мого терпіння не вистачило і я відмовилась. Сказала щоб повернули гроші, бо всі чеки на руках, я розмови всі записувала.Вони самого початку говорили, що якщо Ви захочете відмовитися то кошти Вам повернуться протяго 30 робочих днів. Так як я відмовилась, тепер чекаю. Сподіваюсь що вони чесні і дійсно повернуть мені гроші. Буду чекати, потім я доповню свое смс.

Vados

вт, 03.12.2019 - 21:16

1

Пришло смс о выигрыше 250000, Зашёл на сайт Terminal-time, зарегистрисовая, позвонил на гарячою. Все очень убедитьльно говорят! Надо только пополнить свой щет на телефоне (1% от вииграша) через терминал и приходит Ваш выигрош. Я лошара повелося. Тут надо добавить чек на зарегистрированную страницу, об этом конечно предупредили.! Перезваниваю: "да я вижу ваш платеж прошел, но вам нужно ещё оплатить 1,5% военный збор. Я задал вопрос - это последняя оплата. Да да да........ Ну оплатил. Перезваниваю. Все, у вас последняя оплата для зачисления на начиление выиграш ( в моем случае это 10000 грн) . Я её дай бог не оплатил. Как может работать такая система на одном сайте долгое время???

Елена

пт, 11.10.2019 - 11:53

3

Утром пришла смс про выигрыш 200 000грн.даже на сайте их мой телефон и ряд других номеров обозначили как "переможець"горячая линия работает уверяют,что все призы реальные.Спасибо этому сайту за информацию про мошенников!

Добавить отзыв

Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.