Baxov.Net нужен твой голос - проголосуй. Baxov.Net честный проект

System Wallet, Gold Payment и т.д.

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

System Wallet, Gold Payment

Описание

Сервера прийому та обробки платежів працюють цілодобово, 365 днів у році, незалежно від свят. Мають кілька каналів виходу в інтернет і розподілену базу даних. Повернення коштів споживачу у разі недоплати, відміни платежу або решти, здійснюється "кодом решти", яким можна скористатися надалі для оплати товарів і послуг на будь-якому терміналі. Швидке підключення операторів Вашого регіону, постійний розвиток сервісів і підключення нових сервісів. Поділ товарів і послуг по регіонах (областях і містах). Можливість включати і відключати товари на кожному терміналі в реальному часі. Ми працюємо практично з будь-яким термінальним обладнанням. Якщо Ваш пристрій не підтримується, зв'яжіться з нами, ми адаптуємо його в найкоротший термін.

Названия проекта

Обзоры проекта

Лохотроны - Очередные мошенники с акцией "Счастливый СМС"

Kinder 11.10.2019 - 18:30

Рейтинг обзора 2.6 (5)

Компания Gold Payment занимается производством и установкой терминалов самообслуживание по всей Украине. На данный момент проводит акцию, в которой можно выиграть автомобиль или другие ценные призы. E

Ваше мнение

Нет голосов

МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ

Добавить отзыв

Этот вопрос задается для того, чтобы выяснить, являетесь ли Вы человеком или представляете из себя автоматическую спам-рассылку.